Proactivet REKONDICE

Skladem - zítra odešleme
349 Kč

Popis

Multivitaminový komplex Proactivet REKONDICE je určen k podpoře imunity psů v období zvýšené náchylnosti k onemocnění. Pravidelným užíváním zlepšíte kondici psa v období rekonvalescence po úrazech či nemocech, v náročném období jako je březost, kojení anebo stáří. Je výbornou podporou imunity v období nepříznivých povětrnostních podmínek a dalších stresů. Pravidelným užíváním vyvážené kombinace vitaminů, minerálů a stopových prvků příznivě působíte na stimulaci imunitního systému psa a tím zlepšujete jeho celkovou kondici.

Jak produkt používat

Tablety se podávají denně, dle doporučeného dávkování přímým podáním jako pamlsek, nebo drcené a vmíchané do potravy. Lze užívat dlouhodobě, optimální délka užívání 3 měsíce.

Dávkování

Hmotnost psa

   Denní iniciační dávka (prvních 14 dní užívání)    

Denní udržovací dávka (pokračovací)

1–22kg

2  tablety

1/2 tablety

22–více kg

3  tableta

1/2 – 1 tableta

Balení obsahuje 90 tablet.


Složení a obsah účinných látek v jedné tabletě

Vápník 20 mg, draslík 4 mg, sodík 10 mg, hořčík 1,5 mg, železo 1,5 mg, měď 50 mcg, mangan 125 mcg,  zinek 1,7 mg, vitamin A 750 IU, vitamin D3 75 IU, vitamin E 7,5 IU, vitamin B1 120 mcg, vitamin B2 325 mcg, vitamin C 10 mg, vitamin B5 340 mcg, niacin 1,70 mg, vitamin B6 120 mcg, kyselina listová 25 mcg, vitamin B12 4 mcg, biotin 10 mcg, vitamin K1 10 mcg, cholin  20 mcg. Pomocné látky/příchutě: pšeničné klíčky, kukuřičný sirup, játra sušená/odtučněná, třtinový cukr, pivovarské kvasnice, sorbitol, laktóza, oxid křemičitý, celulóza, světlicový olej v prášku, stearan hořečnatý.


Upozornění

Jen pro zvířata! Chraňte před dětmi a nepoučenými osobami. Spotřebujte do data uvedeného na obalu a do čtyř měsíců po otevření. Výrobek musí být skladován v suchém prostředí při teplotách 5 až 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením.


O psí imunitě

Základem správně fungující imunity je kvalitní výživa, udržování zvířete bez vnějších a vnitřních parazitů, čistota a přiměřený pohyb zvířete. Speciálně zimní období je náročné pro imunitní systém psa. Střídání teplotních extrémů v bytě a v chladu na procházce, nedělá moc dobře hlavně seniorům a štěňatům.

Akceptace správné výživy je jedním z pilířů řešení snížené funkce imunity, základem které by mělo být krmivo s kvalitní bílkovinou, energeticky vyvážené a určené pro daný druh zvířete. Základní krmnou dávku je vhodné obohatit o multivitaminový komplex Proactivet Rekondice s obsahem velmi příznivých látek na podporu funkce imunitního systému: vitamíny A, D, E a vitamíny skupiny B a stopové prvky, hořčík, železo, selen a zinek, které jsou součástí biochemických procesů metabolismu.


Kdy potřebuje pes podpořit imunitu

  1. Vyšší střední věk a pes senior - v průběhu zimy, zvláště pokud pes žije v přetopeném bytě, který střídá s procházkami v chladném a vlhkém počasí.
  2. I když psí alergici patří do rukou odborníků, identifikování alergenů nebo hledání nového vhodného krmiva může trvat dlouho. Posílení imunitního systému může toto období ulehčit.
  3. Pracovně vytížení psi se často pohybují na hranici svých fyzických možností, tím se vystavují stresu.
  4. Březost nebo rekonvalescence po úrazu je pro organismus náročným obdobím a je určitě na místě zvířeti dopřát extra dávku živin.