Vše o nákupu

1. NA PRVNÍM MÍSTĚ KVALITA

V našem e-shopu najdete širokou nabídku krmiv pro pejsky, kočičky a další zvířata ichovatelské potřeby. Co je důležité, nešlápnete vedle, protože dbáme nakvalitu.


2. ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Spokojenost všech čtyřnohých i dvounohých zákazníků je pro nás prioritou číslo 1. Problémy a reklamace řešíme co nejrychleji. A pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete spokojeni s dodaným zbožím, můžete ho do 14 dnů vrátit.


3. RYCHLÉ DODÁNÍ A DOPRAVA NAD 499 KČ ZDARMA

Zboží se vždy snažíme expedovat do 24 hodin od objednání. Spolupracujeme s přepravní společností DPD, se kterou máme ty nejlepší zkušenosti. Zásilky (do 40 kg) vám umíme poslat i přes Českou poštu a pokud nejraději nakupujete „naživo” a vaše zásilka neváží více než 20 kg, můžete si dobroty i hračky pro vaše mazlíčky vyzvednout osobně v široké síti Uloženek.


4. SNADNÝ NÁKUP

Každý rád nakupuje jinak, proto jsme pro vás na Máme rádi psy připravili hned 4 varianty nákupu. Zboží si objednávejte buď klasicky přes e-shop, po telefonu, SMSkou nebo zprávou na Facebooku https://www.facebook.com/mameradipsy


5. PLACENÍ BEZ RIZIKA

Platit můžete kartou, hotově nebo dobírkou.


6. NAŠE VÝROBKY

Seženete u nás originální produkty Máme rádi psy jako jsou Petboxy, lékárničky, vtipné samolepky a trička.


7. RADÍME ODBORNĚ A S ÚSMĚVEM

Nevíte, co přesně svému chlupáčovi koupit? Poradíme vám odborně a s úsměvem. Nebojte se zeptat, nekoušeme. Volejte na telefonní číslo: 724 735 735 (nebo jinak také 724PEJSEK) každý všední den od 9:00 do 18:00. A nebo nám napište zprávu na našem Facebooku https://www.facebook.com/mameradipsy. Můžete nám také napsat e-mail na adresu klub@mameradipsy.cz nebo info@mameradipsy.cz.